9/05/2012

Novinky zo sveta módy!

Rozhodla som sa niekoľko menej dôležitých noviniek v svete módy združiť do jedného postu, myslím, že takto to bude lepšie. Predpokladám, že takýchto článkov bude viac, neviem však v akom časovom rozmedzí sa budú opakovať, všetko závisí od módneho sveta. Príspevkov je naozaj minimum, len tie, o ktorých nepochybujem, že vás zaujímajú. Myslíte si, že je to dobrý nápad, či by ste radšej uvítali každý (aj mini) post zvlášť?


1. GUCCI PREMIERE

Najnovší parfém Gucci, ktorého tvárou je Blake Lively už mal svoju premiéru, resp. krst, a to konkrétne 1.9 vo Venice. Okrem Blake sa na krste zúčastnila aj Salma Hayek.2. LAKY NA NECHTY OD FERGIE,

Laky na nechty, ktoré navrhla Fergie v spolupráci s kozmetickou značkou Wet N Wild sú už v predaji. Odtieňov je 20, jeden kus stojí len $4.

3 NOVÉ PARFÉMY CELEBRÍT.

Lady Gaga  a Beyoncé predstavili svoje nové parfémy. Konkrétne Lady Gaga svoj prvý s názvom Fame a Beyonce druhý s názvom Midnight Heat.

4. Louise Gray pre TopShop

Britská návrhárka Louise Gray navrhla unikátnu kolekciou, ktorá nezahrňuje len oblečenie ale aj doplnky a makeup. 5. TITULKY

Októbrové titulky módnych magazínov, ktoré nie sú až také zaujímavé a nie sú k ním photoshooty. Tie ostatné, zaujímavejšie a s photoshootmi prinesiem v individuálnych postoch.


Kristen Stewart pre Vogue UK


Christina Aguilera pre Lucky US


Miranda Kerr pre Marie Claire Australia

Zdroje obrázkov/ Sources of pictures: justjared.com, becomgorgeous.com


Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Ďakujem za každý jeden komentár, pozitívny i negatívny! :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...