10/14/2012

Trend: Military, Camo & Army štýl

Jedným z neoficiálnych trendov (nielen) tejto zimy a jesene je tiež military, resp. army či camo štýl. Military boots, khaki farba, camo potlač na nohaviciach, bundách, košelách, to všetko tvorí tento štýl. Oblečenie s týmito prvkami nájdete takmer všade - miliatry boots napr. v New Yorkeri či v Stradivariuse, camo nohavice v Terranove, v Zare, bundy a parky tiež v Zare. Toto všetko a ostatné tiež samozrejme aj na internete.


Čo sa týka kombinovania a farieb - tento trend sa skvelo hodí k červenej, čiernej, bielej, khaki, hnedej, neónovej na doplnkoch, kabelkách a topánkach, z prvkov je to koža, čipka, denim. Pokojne si môžeš dať čipkované šaty a k tomu camo parku. Veeeľmi dobre sa hodí tiež k vybíjaným detailom a špicákom! Nikdy, ale nikdy nekombinujte túto potlač s inou! Či už je to kvetinová, leopardia, tigria alebo hociaká iná, NIE! Vyzerá to hrozne. Ako topánky k tomu pasujú predovšetkým military čižmy, čierne ihličky, litasky, converse tenisky, vysoké sandále, baleríny...jednoducho takmer všetko, čo bude ladiť so zvyškom outfitu.


Ako môžete vidieť, podmanili sa mu bloggerky, celebrity, no aj high fashion značky a návrhári.


Ako čerešničku na torte môžeš k outfitu pridať aviatorky, resp. pilotky.Sources of pics: redcarpet-fashionawards.com, lookbook.com, weheartit.com

1 komentár:

Ďakujem za každý jeden komentár, pozitívny i negatívny! :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...