3/23/2013

H&M Conscious Exclusive Party Collection 2013

H&M je značka, ktorú majú všetci radi. Ponúka totiž kvalitné, trendy kúsky za prijateľnú cenu, od náušnic až po topánky. Takisto je to aj so všetkými líniami, ktoré tento reťazec ponúka a inak to nie je ani s exkluzívnou párty kolekciou, ktorá sa do predajní po celom svete dostane už štvrtého apríla tohoto roku.
V kolekcii nájdeme čierny elegantný overal, nohavicový kostým, niekoľko klasických aj nápadných šiat, krátkych aj dlhých, top a nohavice, a takisto aj čelenku, listovú kabelku, čelenku a jeden pár topánok v dvoch farebných prevedeniach. Kolekcia je inšpirovaná Hollywoodskymi večierkami, je z rady Conscious, čo znamená, že všetky kúsky sú z recyklovateľného materiálu. Dva kúsky, konkrétne dvoje šiat z tejto línie ste už mohli vidieť predávaní tohtoročných cien OTO - na herečke Kristíne Svarinskej a spisovateľke Tamare Heribanovej.
Ak práve teraz zháňate vhodné šaty či už na večierok, svadbu alebo na akúkoľvek inú spoločenskú udalosť a hovoríte si, že akurát niektoré z týchto modelov sa budú hodiť, budete ich márne hľadať v slovenských predajniach. Do slovenských "háemiek" totiž táto kolekcia nezavíta, takže si budete musieť skočiť minimálne do Českej či Rakúskej republiky.


8 komentárov:

 1. fuuuu! dosť pekné modely..hlavne šaty ma zaujali, škoda, že na sk táto kolekcia nebude :(

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Herečka Chloë Grace Moretz si také oblékla šaty(konkrétně ty červené) z této kolekce, a to na H&M fashion show v Paříži..:-) http://chloegmoretz.blog.cz/1302/akce-2013-27-2-2013-h-m-fashion-show-pariz

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Kde si našla článok kde sú vypísané predajne v ktorých sa kolekcia bude predávať ? :-) a ak vieš v ktorých českých predajniach to bude ? :-) ja som našla len že v 140 obchodoch po celom svete, a že to bude možné kupovať aj cez hm.com online.

  OdpovedaťOdstrániť
 4. ahoj :) ako sa volá tá modelka?? vopred ďakujem ;)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Kolekcia je naozaj sympatická, najmä ten model s tylovou sukňou. Neviem však čo vieš o kvalitnom šití, ale H&M nemá príliš kvalitne šité veci - od ostatných sa líšia len tým, že sú vyžehlené.
  Ale ak sa mýlim, a vieš o tom niečo pokojne moje tvrdenie vyvráť.

  OdpovedaťOdstrániť
 6. myslím si že tato kolekce je fakt povedená :)

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za každý jeden komentár, pozitívny i negatívny! :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...