3/10/2012

Trend: Vlasové reťazce značky Belle Noel

Jeden z najnovších trendov vlasových ozdôb - vlasové reťazce značky Belle Noel. Belle Noel je značka, ktorá produkuje naozaj výnimočné a krásne šperky, no mnohé z nich však stoja v niektorých prípadoch viac ako 100$. Je to americká značka, takže pochybujem, že by sa z e-shopu dalo niečo poslať sem na SR, každopádne tu si môžete prezrieť ich výrobky. A teraz naspäť k téme. Do týchto vlasových reťazcov sa zamilovala Kim Kardashian,  ktorá ich predviedla neraz na ulici či na akciách keď ju fotili desiatky fotografov. Aby sa náhodou nestalo, že si to niekto nevšimne, nezabudla o tom ani blogovať na svojom blogu. Neprešiel ani týždeň a desiatky blogov písali posty o týchto reťazcoch. Ja to však nepíšem z toho dôvodu, že by som chcela ukázať štýl a módu Kim, ale preto, lebo sa mi páčia a dúfam, že sa budú páčiť aj vám. Na konci článku nájdete odkaz, kde si ich môžete kúpiť, nezabudnite to čeknúť!


Vyskytujú sa v niekoľkých farbách a tvaroch:A dajú sa nosiť dvoma spôsobmi - k rozpusteným vlasom alebo k copu:Spomínaná Kim, ktorá nosí tento trend s veľkou radosťou:Pokiaľ sa lepšie prizrieš, náušnice, ktoré ma Kim na tomto obrázku sú tiež značky Belle Noel. Konkrétne z najnovšej kolekcie tejto značky, stoja 95$. Tu sú.

Ich cena je najmenej 35$ a môžete ju kúpiť tu. 
Páči sa ti tento módny trend? Mne áno, pretože je to skvelá možnosť ako ozdobiť vlasy, trendovým doplnkom, ktorý nie je ani prečačkaný a neobsahuje ani pierka, korále alebo podobné čačky-mačky.


Zdroje obrázkov: kimkardashian.celebuzz.com, weheartit.com, shopbop.com / Source of pictures: kimkardashian.celebuzz.com, weheartit.com, shopbop.com

2 komentáre:

Ďakujem za každý jeden komentár, pozitívny i negatívny! :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...